wyjazdy firmowe

Podróże to najczęściej wymieniane marzenie na świecie.

A przecież „Cel , to nic innego, jak marzenie z terminem realizacji”
Joe L.Griffith.

Jesteśmy grupą ludzi, którzy mają pasję oraz szczęście, że marzenia mogą realizować nie tylko dla siebie. Kochamy podróże, te bliższe i te dalsze, a na temat turystyki biznesowej wiemy wszystko. Od 2002 roku nieprzerwanie zajmujemy się organizacją wyjazdów w kraju i za granicą. W zależności od budżetu, oczekiwań i zainteresowań, wyjazdy firmowe możemy zorganizować na bazie samolotu, autokaru, a zakwaterowanie może mieć różny standard, od urokliwych butikowych hoteli poczynając do rozbudowanych kurortów i wielkich kompleksów poprzez wariant ekonomiczny.

A program… tu ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia i budżet Klienta !

organizujemy w szczególności

^

wyjazdy motywacyjne / incentive

^

wyjazdy integracyjne dla firm i grup zorganizowanych

^

wyjazdy na kursy językowe

organizacja wyjazdu firmowego to

^

wymyślenie ciekawej koncepcji dopasowanej do rodzaju wyjazdu struktury grupy, jej oczekiwań i budżetu, z dużą dbałością o
wybór atrakcyjnego regionu, wyjątkowego i nietuzinkowego obiektu turystycznego

^

rezerwacja przelotów, transferów, przejazdów, hoteli, przewodników, pilotów

^

dobór atrakcji towarzyszących, którymi może być np. zbudowanie wyjazdu na bazie wydarzenia wielkiej rangi (np. Formuła 1, EXPO, regionalny festiwal)

^

zapewnienie ciekawych osobistości towarzyszących grupie (np. podróżników, aktorów, którzy mogą urozmaicić wyjazd i sprawić, że będzie faktycznie niezapomniany

Warto pamiętać, że wyjazdy typu incentive to unikalna forma podróżowania, która może odgrywać strategiczną rolę w firmie w stosunkach z pracownikami, współpracownikami, kontrahentami, klientami etc. 

To ważne  i powszechnie już doceniane narzędzie w ręku specjalistów ds. marketingu, sprzedaży oraz HR.  Unikalna, przemyślana podróż może być nie tylko nagrodą, ale również elementem pozwalającym na osiągnięcie zamierzonego przez firmę celu np.: zmniejszenia kosztów, zwiększenia obrotów, poprawienia poziomu znajomości języka itp, w zależności od wielkości firmy i jej charakteru. 

z przyjemnością zrealizujemy Państwa zlecenie!