wynajem autokarów

Przewozem osób zajmujemy się nieprzerwanie od 2005 roku pod marką Gandalf Travel. Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm transportowych w centralnej Polsce, co świadczy o naszym profesjonalizmie i dużym doświadczeniu. 
W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz usług transportowych. W skład naszego taboru wchodzą najnowsze autokary i busy renomowanych marek: Mercedes, Setra, Scania. Na bieżąco serwisujemy i odnawiamy nasz tabor, co roku poszerzając naszą ofertę o nowe luksusowe autokary. 
Aktualnie dysponujemy pojazdami, które mogą przewieźć od 8 do 68 osób, od mikrobusów do trzyosiowych autokarów o długości 15m. Wszystkie nasze autokary zapewniają maksymalny  komfort podróży. W oparciu o tabor własny, jak i sprawdzonych partnerów i kontrahentów, jesteśmy w stanie zorganizować przewóz i obsługę grup do 1000 os jednocześnie. Nasi kierowcy znani są z wysokiej kultury osobistej i doskonałej znajomości każdej trasy.
Stale podnosimy ich kwalifikacje zapewniając udział w różnego rodzaju szkoleniach i testach umiejętności. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze wyjazdów górskich w Alpy i na trasach europejskich. Na terenie kraju i Europy obsłużyliśmy wiele grup międzynarodowych, o różnych profilach, zwyczajach i kulturze.  Z każdą z nich indywidualnie ustalamy potrzeby w trakcie przejazdu i szczegóły realizacji usługi. 

oferta usług transportowych

pełna oferta Gandalf Travel